Головна
Новини
Новини
Новий асортимент WaldKrone.
15.11.2010
В луцькому салоні "Декор маркет" розширено асортимент якісної німецької паркетної дошки WaldKrone. Представлено нові екзотичні декори - зінгана, іроко, афрормозия та інші.

Паркетна дошка Waldkrone проводиться на одному з кращих заводів Німеччини з використанням високоякісного європейського обладнання.
Продукцію Waldkrone відрізняють бездоганна геометрія, широкий асортимент, легкість і швидкість укладання, а також краще співвідношення ціни і споживчих якостей. Поєднання неповторної текстури деревини та німецької точності обробки дозволяє Waldkrone створювати покриття, що вражають не лише своєю красою, а й функціональністю, надійністю, довговічністю. Завдяки спеціальному лаку, нанесеному в заводських умовах, дошка має шовковисту матову поверхню, а за рахунок оптимізації структури володіє підвищеною стійкістю до впливів середовища.
 Система управління якістю заводу-виробника паркетної дошки Waldkrone сертифікована у відповідності з міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 14001. Унікальні технології і жорсткі виробничі стандарти якості гарантують довговічність підлог Waldkrone.
варіант для роздруку