Головна
Статті
Паркетна дошка
Елітна підлога від Coswick.
28.11.2010

Паркетні підлоги Coswick (Косвік).

     Компанія Coswick (Білорусь) має заслужену репутацію в Європі і Північній Америці, пропонуючи продукцію найвищої якості. Вперше підлога Coswick була представлена на ринку в 1995 році. Це був традиційний непокритий паркет і масивна дошка.

     Покриті лаком масивні підлоги Coswick були представлені в 2002 році. Технологія УФ-лакування ProAlumTech дозволила створити виключно міцне і одночасно гарне покриття.

     У 2004 році Coswick представив брашовану колекцію з покриттям під маслом, закріпленим ультрафіолетом.

     Зараз завод включає в себе повний цикл виробництва - починаючи від круглого лісу до фінішної обробки готової продукції: лісопильне виробництво, сушильне господарство, дві лінії з випуску масивного і багатошарового паркету, лінія обробки матеріалами УФ-затвердіння.

     Виробник надає довічну гарантію на структурну цілісність і 25 років гарантії на лакове покриття за технологією CosNanoTech. За умовами цієї гарантії Виробник зобов'язується замінити, або відремонтувати паркет.

     Радіальна та класична колекції покриваються лаком у 10 шарів, кожен з яких затверджується під УФ проміннями.

     Класична колекція паркету з масиву дуба Coswick надає широкі можливості для створення власного інтер'єру. Глибина фактури масиву дуба чудово поєднується з будь-яким кольором з колекції - від шляхетного Вугільного до м'якого і теплого Ванільного.

     Радіальна колекція паркетних підлог Coswick виготовляється з планок, в яких річні кільця розташовані вертикально. Волокна на лицьовій поверхні таких планок спрямовані практично паралельно один одному уздовж всієї довжини планки. Радіальні промені надають особливу неповторність та унікальність структурного малюнку дуба. Радіальний паркет з масиву дуба більш стабільний до зміни геометричних розмірів при зміні вологості навколишнього середовища, менш схильний до викривлення і деформації, зношується більш повільно і рівномірно.

     Брашована колекція масивних підлог Coswick створена спеціально для підкреслення природного багатства і глибини фактури дуба. Напіввідкриті деревні пори, що створюють рельєфність, добре виділяють тонкі лінії текстурного малюнку, що разом з м'яким шовковисто-матовим блиском підкреслює неповторну природну красу дерева.

     Кантрі колекція покривається маслом Silk oil глибокого проникнення в 4 шари і твердіє під ультрафіолетом. Ця колекція масивних підлог Coswick - це природне різноманіття, унікальність і неповторність малюнків текстури дуба. Сучки і завитки органічно вписуються в стиль і створюють настрій комфорту та естетичність.

     2007 став новим етапом розвитку компанії - був даний старт проекту зі створення виробництва тришарової одно смугової  паркетної дошки,  інженерного паркету і починаючи з 2008 року поряд з масивними паркетними підлогами випускається також 2-х шаровий односмуговий паркет з основою фанера та 3-ьох шарова односмугова паркетна дошка.

     Паркетні підлоги Coswick - це індивідуальний стиль восьми неповторних дизайнерських колекцій, які представлені в більш ніж 50 вишуканих тонуванняx. Всі вони дивно легко поєднуються з будь-яким інтер'єром будинку або квартири, котеджу або затишного ресторану. Дуб, Ясен, Американський горіх, Бразильська вишня, Махагон або Бразильський тік принесуть у Ваш будинок все багатство та природну красу натурального дерева, почуття впевненості і незвичайного комфорту.

     Ознайомитись із зразками продукції COSWICK можна завітавши до салону "Декор маркет" у Луцьку.
 

варіант для роздруку