Паркетна дошка для підлоги Магнум (MAGNUM).

11.02.2011

                                   Паркетна дошка для підлоги Магнум (MAGNUM).

     Magnum – паркетна дошка високої якості.
Компанія «Магнум» – одна з кращих європейських компаній, з виробництва паркетної дошки. Компанія була заснована в 1996 році. У цьому ж році була побудована фабрика з виробництва багатошарової паркетної дошки.
Паркетна дошка Magnum імпортується в країни Євросоюзу, матеріалом для неї служить деревина лісів південної Європи. Це повністю натуральне покриття, що чудово зарекомендувало себе на міжнародному ринку. У процесі виробництва паркетна дошка Magnum проходить багатоступінчатий контроль якості, тестується на відповідність суворим європейським стандартам Е-1. Це дозволяє збільшити довговічність продукції Magnum, її надійність, практичність, а також зберегти красу природних матеріалів на тривалий термін. Завдяки цьому паркетна дошка Magnum має гарантію виробника 25 років на саму конструкцію дошки і на міцність з’єднань.
Річний обсяг виробництва 1 000 000 кв.м.

Професійні вкладальники високо оцінюють справжню
європейську якість Магнум – відмінну геометрію і міцний лак,
дизайнери хвалять Магнум за різноманітний вибір,
а приватні покупці – за красу і невисоку вартість.

                                     Конструкція паркетної дошки Магнум.

Дошка Магнум має традиційну тришарову будову із взаємно перпендикулярною орієнтацією шарів.
Верхня ламель зібрана з цінної твердої деревини, має стандартні для якісного покриття 3,8 мм товщини. Саме цей шар відповідає за зовнішній вигляд покриття для підлоги. Для його виготовлення можуть використовуватися як традиційні породи деревини, так і екзотичні. В залежності від власних побажань і дизайн-проекту Вашого приміщення Ви можете вибрати паркетну дошку Magnum з різноманітного розмаїття порід дерева:  дуб, бук, горіх, ясен, вишня,  іроко, клен, мербау, сапеллі,  ятоба та інших. Крім зовнішнього вигляду і тону, декоративний шар надає покриттю для підлоги характеристики тієї деревини, з якої він виготовлений.
Середній шар паркетної дошки Магнум виробляється з деревини сосни. Його товщина складає 9 мм. Цей шар відповідає за стабільність конструкції, міцність і вологостійкість покриття для підлоги.
Нижній шар виготовляється з ялинкової фанери. Товщина шару – 2 мм. Нижній і середній шар скріплюються між собою під прямим кутом за допомогою спеціального клеючого матеріалу. У цьому випадку паркетна дошка Магнум стає максимально міцною і не піддається деформації навіть при сильних навантаженнях і допустимих впливах вологи.

У продаж покриття Magnum надходить повністю готове до вкладання, з обробленою поверхнею – 6 шарів високоякісного загартованого лаку (або натурального масла). Використовуються екологічно чисті лаки Akzo Nobel, Becker та Icro Didone, що не містять розчинників і формальдегіду та натуральні масла Trip Trap і KLUMPP як безбарвні, так і тоновані. Додавання мікрокристалів оксиду алюмінію (Corundum) в нижні шари лакового покриття додає стійкості проти подряпин.
З торця всі панелі паркетної дошки Magnum оснащені системою MagLock, що гарантує легкість і точність укладання підлог, а також простоту в їх обслуговуванні.  Клік система виробляється за ліцензією фірми VALINGE INNOVATION AB (яка використовується у дорогому сегменті паркетної дошки, напркиклад KAHRS (Черс), Coswick (Косвік)). Робоча зона замку вкрита воском для додаткового захисту від вологи.
Дошку Magnum  можна укладати на підлоги з підігрівом: – вимога – температура поверхні підлоги не повинна перевищувати +27 С. Ідеально в такому випадку приклеїти дошку до стяжки на спеціальні клея (що не містять води).

 Зчеплення ламелей по системі MagLock
 дозволить не хвилюватися за збереження підлоги…
…на довгі роки.

                                    Технічні характеристики паркетної дошки MAGNUM.

     Довжина дошки (мм)       2200      
     Ширина дошки (мм)         205      
     Товщина дошки (мм)       15      
     Кількість м2 в уп              2,71      
     Кількість шт. в уп.            6      
     Вологість                         7% ± 2%       
     Покриття                         6 шарів UV лак – МагШілд      
     Система з’єднання          MagLock 

                                    Опис селекцій паркетної дошки Магнум.

     King / Король (Ексклюзив)
Ексклюзив (А). Без виразних кольорових контрастів, без кольорових плям і заболоні. 90% плашок радіальний розпил.
Рівна паркетна поверхня цієї дошки Magnum ідеально підходить для всіх кімнат, а світлі тони створять настрій на будь-який випадок життя.

     Queen / Дама (Селект)
Селект (А-В). Змішаний тангенціально – радіальний розпил. Незначні, живі, здорові не випадаючі сучки. Без заболоні.
Тип дошки Магнум, який поєднує декілька близьких по тону забарвлень.

     Bishop / Слон (Натур)
Натур (В). Змішаний тангенціально – радіальний розпил. Незначні живі здорові, не випадаючі сучки. Незначна заболонь.
Оптимальний варіант для тих, хто ніяк не може визначитися з вибором стилю для своєї кімнати. Паркетна дошка серії Bishop включає як сучасні так і “під старовину” стильові рішення, завдяки яким Ви зможете не змінювати підлогу змінивши інтер’єр.

     Castle / Тура (ладдя) (Фемілі)
Натур – Рустік (В-С). Змішаний тангенціально – радіальний розпил. Незначні живі здорові не випадаючі сучки. Заболонь.
Данна паркетна дошка Magnum дозволить Вам створити інтер’єр “під старовину”. У ній присутні сучки і заболоні, що лише додасть стилю до Вашого інтер’єру.

     Pawn / Пішак (Промо)
Рустік (С).

  1-но смугова
Magnum 1-но смуговий – елітне підлогове покриття для сучасного будинку, повністю натуральне і довговічне. Для великих приміщень — візуально збільшує простір. Міцність і стабільність забезпечуються самою конструкцією дошки і високою якістю деревообробки.
2-х смугова
Magnum 2-х смуговий — престижний, вишуканий декор. Зустрічається не в усіх європейських виробників. Верхня ламель складена з двох смуг дерева, при чому велика увага приділяється підбору колірної гамми. Підходить як для великих, так і середніх за розміром приміщень.
3-х смугова
Magnum 3-х смуговий – популярний і цілком демократичний за ціною декор, дизайн якого робить дошку повністю ідентичною традиційному паркету.
Багатосмугова
Magnum багатосмуговий – екзотична колекція, і по дизайну верхньої планки, і щодо вибору порід дерева. Примітно, що завдяки сучасним технологіям, які забезпечують трьохшаровість дошки, екзотичні варіанти – Ятоба, Дуссія, Мербау – стають цілком доступні за ціною. Найкращий вибір для сучасного, модного інтер’єру.

                                    Якій ж породі дерева віддати перевагу при виборі паркетної дошки?

Звичайно, король всіх дерев – це дуб. Його деревина міцна і довговічна, до того ж має складну фактуру, що дозволяє отримувати найрізноманітніші декори. Колірна гамма варіюється від сірого до жовто-коричневого.
На другому місці за попитом ясен – він має декори від світло-жовтого до червоно-коричневого.
На третьому місці — екзотичні сапелла, мербау — від червоного до червоно-коричневого.

Паркетна дошка Magnum сертифікована інститутом Будівельної Біології в Резенхаме. Гігієнічні та антиалергічні тести для підлогових покриттів виконані інститутом Зігфреда Хауера.
Крім високої якості та довговічності, паркетна дошка Magnum володіє ще однією незаперечною перевагою – доступною ціною, що робить її досить привабливою на вітчизняному ринку покриття для підлоги.

Дерев’яні підлоги Magnum – синонім елегантності, першокласної якості,
поваги до природи, і затишку в домі.

     Придбати паркетну дошку Магнум (Magnum) на Волині у офіційного дилера можливо у салонах “Декор маркет”, що знаходяться у Луцьку та Ковелі. 
варіант для роздруку